Koper

Kraj župnijska dvorana, sobota ob 20h
Voditelj/Animator Alojz Suban

Goriška

Kraj Šempeter pri Gorici, v sredo po večerni maši, pozimi v župnijski dvorani
Voditelj/Animator Janez Kavčič

Ilirska Bistrica

Kraj vsako drugo sredo po večerni maši v cerkvi sv. Jurija (poletni čas), oz. v samostanu (zimski čas)
Voditelj/Animator Niko Čuk
Kontakt Katja Ceglar, 041 469 475, Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled., Ana Štavar Valenčič, 041 782 784, Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

Slovenska Istra

Kraj pri Frančiškanih v cerkvi sv. Ane v Kopru, torek zimski čas 19h, letni čas 20h
Voditelj/Animator Boštjan Fegic
*Vsak zadnji torek v mesecu je maša za ozdravljenje družinskega debla