Koper

Kraj župnijska dvorana, sobota ob 20h
Voditelj/Animator Alojz Suban

Goriška

Kraj Šempeter pri Gorici, v sredo po večerni maši, pozimi v župnijski dvorani
Voditelj/Animator Janez Kavčič

Ilirska Bistrica

Kraj vsako drugo sredo po večerni maši v cerkvi sv. Jurija (poletni čas), oz. v samostanu (zimski čas)
Voditelj/Animator Niko Čuk
Kontakt Katja Ceglar, 041 469 475, This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., Ana Štavar Valenčič, 041 782 784, This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Slovenska Istra

Kraj pri Frančiškanih v cerkvi sv. Ane v Kopru, torek zimski čas 19h, letni čas 20h
Voditelj/Animator Boštjan Fegic
*Vsak zadnji torek v mesecu je maša za ozdravljenje družinskega debla