Evangelizacija

Posted in Evangelizacija || Predavanja in seminarji

S seminarji za evangelizacijo se vključujemo v prizadevanja Cerkve za evangelizacijo.

In kako naj verujejo, če niso slišali o njem? In kako naj slišijo o njem, če ni oznanjevalca?

(Rim 10,14)

Poučevanja vršimo prek rednih srečanj animatorjev, v molitvenih občestvih, na seminarjih in duhovnih vajah.

Seminar za osvoboditev na Jesenicah

Začetek v četrtek, 22. novembra
(18:00 sveta maša) 18:45–20:15 (tudi do 22h)
Dogodek se nadaljuje tedensko ob četrtkih 5-krat: 22.11, 29.11., 6.12., 13.12., 20.12.

Po sveti maši, ki se začne ob 18h s kratko adoracijo, bo slavljenje na način Prenove v Duhu. Sledi kateheza, po njej pa vprašanja, pričevanja in pogovor. Na koncu srečanja bodo molitve nad posamezniki za osvoboditev ter notranja in telesna ozdravljenja. Za daljšo spoved z molitvijo za osvoboditev ali življenjsko spoved pa se bomo dogovorili za termin.

Vsebina katehez bo izpraševanje vesti, nauk o milosti odpuščanja, Katekizem Katoliške Cerkve, cerkveni dokumenti, vsebine Neala Lozana, patra Jamesa Manjackala, Tomislava Ivančiča, Gabriela Amortha in osebne izkušnje. Med katehezami bodo tudi skupne molitve za milost spoznanja grehov, za spravo in osvoboditev.

Seminar priporočam v molitev. Dobrodošli tudi sodelavci z glasbenimi inštrumenti.

Peter Nastran, župnik

Kraj: Gorska pot 2 ,4270 Jesenice

Duhovna obnova z Zlatkom Sudcem

Posted in Evangelizacija || Predavanja in seminarji

DUHOVNA OBNOVA Z ZLATKOM SUDCEM ❤️ od petka, 30.11. do nedelje, 2.12.2018 v Malinski na otoku Krku

Pridi in doživi globok dotik Boga!

Glasbena spremljava: MAJA BLAGDAN in IVAN PULJIĆ

Seminar poteka v hrvaškem jeziku.

Odhod avtobusa: Maribor ob 8.00 (zunanji del glavne avtobusne postaje) - Slovenska Bistrica ob 8.30 (Lidl) – Celje ob 9.00 (pred dvorano Zlatorog) – Ljubljana ob 10.30 (Dolgi most) – Postojna ob 11.30 (Petrol bencinska črpalka pri avtocesti) – Ilirska Bistrica ob 12.40 (OMV bencinska črpalka) Na postajališčih bodite vsaj 10 minut pred odhodom avtobusa.

Za prestop meje potrebujete veljaven osebni dokument.

Organizira: Uroš Schintler, Katoliška karizmatična prenova Slovenije

Informacije in prijave: Uroš Schintler na telefon 070 358 925

Duhovna pokrovitelja seminarja:

Nadžupnik arhidiakon Jože Vogrin, župnik v Slovenskih Konjicah in Toni Kmet, župnik v Makolah

Duhovne vaje za notranje ozdravljenje

Posted in Evangelizacija || Predavanja in seminarji

"Po njegovih ranah smo bili ozdravljeni" (Iz 53,5)

Dragi bratje in sestre,

Vabljeni na duhovne vaje z molitvami za notranje ozdravljenje, ki bodo od 15. do 18. novembra (17.00 - 14.00) 2018 v Ljubljani, v Ignacijevem domu.

Notranje rane zaznamujejo in negativno obarvajo naše celostno doživljanje sebe, drugih, življenja in Boga. Vemo, da notranje ne moremo odrasti in na polno zaživeti, če nismo ozdravili ran iz preteklosti, tudi preko odpuščanja in sprave. Vse to pa so milosti, za katere bomo prosili, saj je Gospod naš Zdravnik in Rešitelj. Ob premišljevanju Jezusovega in Marijinega življenja, ob Božji besedi, osebno v tišini in v skupni molitvi pred Najsvetejšim bomo molili za ozdravljenje ran lastnega življenja.

Voditelj: p. Mio Kekić DJ, Katoliška karizmatična prenova Slovenije
Cena: 25 EUR na dan