MAŠE ZA NOTRANJE OZDRAVLJENJE

Vsak drugi torek v mesecu, ob 19. uri sveta maša za ozdravljenje in osvoboditev v Kranju, v cerkvi  Sv. Modesta na Zlatem poljuSveto mašo daruje g. Peter Nastran. Pred mašo molitev rožnega venca. Na voljo bo tudi spovednik. Po maši bo blagoslov olja, soli in vode ter molitev nad posamezniki.

Vsak tretji ponedeljek v mesecu , ob 20 uri (19:45-slavljenje), sveta maša za ozdravljenje in osvoboditev v DravljahSveto mašo daruje g. Peter Nastran. Po maši bo blagoslov z Najsvetejšim in molitev nad posamezniki.

Vsak drugi četrtek v mesecu  ob 18 uri, v cerkvi Svetega Lenarta v Novem mestuSveta maša za notranje ozdravljenje in ozdravljenje družinskega debla ter molitev za potrebe posameznikov. Sveto mašo daruje p. Peter Vrabec.

Maša na Blokah je vsak tretji četrtek v mesecu, ob 19:00 uri, v cerkvi Sv. Mihaela na Blokah / Nova vas, Fara 18 /. Sveto mašo daruje župnik Anton Marinko. Po maši bo blagoslov z Najsvetejšim in molitev nad posamezniki.