Koper

Kraj in čas   župnijska dvorana, sobota ob 20h
Voditelj/Animator   Alojz Suban

Goriška

Kraj in čas   Šempeter pri Gorici, v sredo po večerni maši, pozimi v župnijski dvorani
Voditelj/Animator   Janez Kavčič

Ilirska Bistrica

Kraj in čas   vsako drugo sredo po večerni maši v cerkvi sv. Jurija (poletni čas), oz. v samostanu (zimski čas)
Voditelj/Animator   Niko Čuk
Kontakt   Katja Ceglar, 041 469 475, Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled., Ana Štavar Valenčič, 041 782 784, Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

Slovenska Istra

Kraj in čas   pri Frančiškanih v cerkvi sv. Ane v Kopru, v ponedeljek; zimski čas 19h, letni čas 20h
Voditelj/Animator   Danijel Kekić; duh. asistent: Boštjan Fegic
*Vsak zadnji ponedeljek v mesecu je maša na čast Svetemu Duhu. Maša za ozdravljenje pa enkrat v adventnem in v postnem času.

Spodnja Idrija

Kraj in čas   kapela v župnišču, sreda po večerni maši
Voditelj/Animator   Miro Marinič

Šempas