Seminar za osvoboditev na Jesenicah

Posted in Evangelizacija || Predavanja, seminarji, duhovne vaje

Začetek v četrtek, 22. novembra
(18:00 sveta maša) 18:45–20:15 (tudi do 22h)
Dogodek se nadaljuje tedensko ob četrtkih 5-krat: 22.11, 29.11., 6.12., 13.12., 20.12.

Po sveti maši, ki se začne ob 18h s kratko adoracijo, bo slavljenje na način Prenove v Duhu. Sledi kateheza, po njej pa vprašanja, pričevanja in pogovor. Na koncu srečanja bodo molitve nad posamezniki za osvoboditev ter notranja in telesna ozdravljenja. Za daljšo spoved z molitvijo za osvoboditev ali življenjsko spoved pa se bomo dogovorili za termin.

Vsebina katehez bo izpraševanje vesti, nauk o milosti odpuščanja, Katekizem Katoliške Cerkve, cerkveni dokumenti, vsebine Neala Lozana, patra Jamesa Manjackala, Tomislava Ivančiča, Gabriela Amortha in osebne izkušnje. Med katehezami bodo tudi skupne molitve za milost spoznanja grehov, za spravo in osvoboditev.

Seminar priporočam v molitev. Dobrodošli tudi sodelavci z glasbenimi inštrumenti.

Peter Nastran, župnik

Kraj: Gorska pot 2 ,4270 Jesenice